Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Tunniplaan

  • Kõik
  • Beebide ujumine
  • Tants
  • Jõud
  • Seeniorid
  • Veetreening
  • Keha ja meel
  • Kardio
  • Jõusaal
  • Koolitus
18. 10 - 24. 10
18. 10
19. 10
20. 10
21. 10
22. 10
23. 10
24. 10
07:00
  • Täiskasvanute ujumiskursus (1)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (1)
    07:30 - 08:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • Täiskasvanute ujumiskursus (2)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (2)
    07:30 - 08:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Vahur Lepvalts
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    07:30 - 08:15
    Jõud
    Suur saal
08:00
  • MorningBoxing
    Treener: Markko Moisar
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    MorningBoxing
    08:00 - 09:00
    Kardio
    Poksisaal
  • Shaping/ Erandkorras ei toimu!
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping/ Erandkorras ei toimu!
    08:00 - 08:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaTone
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Logi sisse
    AquaTone
    08:00 - 08:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • MorningBoxing
    Treener: Markko Moisar
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    MorningBoxing
    08:00 - 09:00
    Kardio
    Poksisaal
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Logi sisse
    AquaMix
    08:00 - 08:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • Shaping/ Erandkorras ei toimu
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping/ Erandkorras ei toimu
    08:00 - 08:55
    Jõud
    Fitness saal
  • MorningBoxing
    Treener: Markko Moisar
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    MorningBoxing
    08:00 - 09:00
    Kardio
    Poksisaal
09:00
  • Seeniorid
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Logi sisse
    Seeniorid
    09:00 - 09:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Seeniorid
    09:15 - 10:00
    Seeniorid
    Suur saal
  • TRX
    Treener: Liina Laur
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    TRX
    09:10 - 09:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Seeniorid
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Logi sisse
    Seeniorid
    09:00 - 09:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • TRX
    Treener: Getter Oja
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    TRX
    09:10 - 09:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Seeniorid
    09:15 - 10:00
    Seeniorid
    Suur saal
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Logi sisse
    AquaMix
    09:00 - 09:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Logi sisse
    AquaMix
    09:00 - 09:45
    Veetreening
    Veekeskus
10:00
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Seeniorid
    10:00 - 10:45
    Seeniorid
    Suur saal
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • 1-2 aastased
    Treener: Getter Oja
    Logi sisse
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • AquaTone
    Treener: Ave Lähker
    Logi sisse
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • 2-3 aastased
    Treener: Getter Oja
    Logi sisse
    2-3 aastased
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Shaping/Treening toimub video järgi, treeneri juhendamiseta
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping/Treening toimub video järgi, treeneri juhendamiseta
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Ema/beebi fitness
    Treener: Julianna Vasilišin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Ema/beebi fitness
    10:30 - 11:15
    Jõud
    Body&Mind saal
  • AquaTone
    Treener: Evelin Kern
    Logi sisse
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • 2-3 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    2-3 aastased
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Seeniorid
    10:00 - 10:45
    Seeniorid
    Suur saal
  • Shaping
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Ema/beebi fitness
    Treener: Julianna Vasilišin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Ema/beebi fitness
    10:30 - 11:15
    Jõud
    Body&Mind saal
  • Pilates
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • AquaTone
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Logi sisse
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • 1-2 aastased
    Treener: Getter Oja
    Logi sisse
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • 2-3 aastased
    Treener: Getter Oja
    Logi sisse
    2-3 aastased
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
11:00
  • Jooga Saunas
    Treener: Ave Lähker
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Jooga Saunas
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • BODYPUMP®
    Treener: Marek Skorohhodov
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • 8-12 kuud
    Treener: Getter Oja
    Logi sisse
    8-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Zumba
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Zumba
    11:30 - 12:25
    Tants
    Body&Mind saal
  • 3-7 kuud
    Treener: Getter Oja
    Logi sisse
    3-7 kuud
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • AquaMix
    Treener: Ave Lähker
    Logi sisse
    AquaMix
    11:45 - 12:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • Erandkorras ButtLift 45'
    Treener: Getter Oja
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Erandkorras ButtLift 45'
    11:05 - 11:50
    Kardio
    Fitness saal
  • AquaMix
    Treener: Julianna Vasilišin
    Logi sisse
    AquaMix
    11:30 - 12:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP®
    Treener: Marek Skorohhodov
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • Jooga Saunas
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Jooga Saunas
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • 8-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    8-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • 3-7 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    3-7 kuud
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Zumba
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Zumba
    11:30 - 12:25
    Tants
    Body&Mind saal
  • AquaMix
    Treener: Evelin Kern
    Logi sisse
    AquaMix
    11:45 - 12:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • Eramdkorras ButtLift 45'
    Treener: Getter Oja
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Eramdkorras ButtLift 45'
    11:05 - 11:50
    Kardio
    Fitness saal
  • AquaMix
    Treener: Julianna Vasilišin
    Logi sisse
    AquaMix
    11:30 - 12:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Jooga Saunas
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Jooga Saunas
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • BODYPUMP®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • AquaMix
    Treener: Maiki Ritslaid
    Logi sisse
    AquaMix
    11:15 - 12:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • TRX
    Treener: Andres Rästas
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    TRX
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    11:00 - 11:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • 8-12 kuud
    Treener: Getter Oja
    Logi sisse
    8-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • BODYPUMP®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:30 - 12:25
    Jõud
    Suur saal
  • 3-7 kuud
    Treener: Getter Oja
    Logi sisse
    3-7 kuud
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
12:00
  • Motion Cage
    Treener: Getter Oja
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    12:30 - 13:30
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Julianna Vasilišin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    12:30 - 13:25
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Julianna Vasilišin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    12:30 - 13:25
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Andres Rästas
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    12:05 - 13:00
    Kardio
    Suur saal
13:00
  • 25m bassein broneeritud 1 rada!
    Treener: Getter Oja
    Logi sisse
    25m bassein broneeritud 1 rada!
    13:30 - 14:15
    Veekeskus
  • Stretching
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Stretching
    13:15 - 14:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Motion Cage 45'
    Treener: Andres Rästas
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage 45'
    13:30 - 14:15
    Jõud
    Jõusaal
  • Reval Power Boxing
    Treener: Oskar Künnapuu
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Reval Power Boxing
    13:00 - 14:00
    Kardio
    Poksisaal
  • Jõusaali ABC
    Treener: Getter Oja
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Jõusaali ABC
    13:00 - 13:45
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    13:00 - 13:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
14:00
  • NB! 14.45-16.15 broneeritud: 25m bassein!
    Logi sisse
    NB! 14.45-16.15 broneeritud: 25m bassein!
    14:45 - 16:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • NB! 14.45-16.15 broneeritud: 25m bassein!
    Logi sisse
    NB! 14.45-16.15 broneeritud: 25m bassein!
    14:45 - 16:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Vinyasa Jooga
    Treener: Marie Pullerits
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Vinyasa Jooga
    14:00 - 14:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
15:00
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    15:15 - 16:00
    Jõud
    Suur saal
16:00
  • NB! 16.15-17.45 broneeritud: 25m bassein!
    Logi sisse
    NB! 16.15-17.45 broneeritud: 25m bassein!
    16:15 - 17:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    16:15 - 17:05
    Jõud
    Jõusaal
  • NB! 16.15-17.45 broneeritud: 25m bassein!
    Logi sisse
    NB! 16.15-17.45 broneeritud: 25m bassein!
    16:15 - 17:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP®
    Treener: Marek Skorohhodov
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    16:30 - 17:25
    Jõud
    Suur saal
  • BODYATTACK®
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYATTACK®
    16:15 - 17:10
    Kardio
    Suur saal
17:00
  • AquaPilates
    Treener: Ave Lähker
    Logi sisse
    AquaPilates
    17:00 - 17:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • Striding Fatburn 45'
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Striding Fatburn 45'
    17:05 - 17:50
    Kardio
    Fitness saal
  • BODYATTACK® 45'
    Treener: Marek Skorohhodov
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYATTACK® 45'
    17:05 - 17:50
    Kardio
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    Treener: Merit Aamisepp
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    17:30 - 18:30
    Kardio
    Poksisaal
  • AquaTone
    Treener: Ave Lähker
    Logi sisse
    AquaTone
    17:45 - 18:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Liina Laur
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    17:45 - 18:40
    Jõud
    Jõusaal
  • Shaping
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Suur saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    17:10 - 17:55
    Jõud
    Body&Mind saal
  • Reval Muay Thai
    Treener: Oskar Künnapuu
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Reval Muay Thai
    17:30 - 18:30
    Kardio
    Poksisaal
  • SPRINT®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    SPRINT®
    17:30 - 18:00
    Kardio
    Spinning
  • AquaMix
    Treener: Evelin Kern
    Logi sisse
    AquaMix
    17:30 - 18:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    17:55 - 18:50
    Jõud
    Jõusaal
  • Zumba®
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Zumba®
    17:00 - 17:55
    Tants
    Suur saal
  • ButtLift 45'
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    ButtLift 45'
    17:10 - 17:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    Treener: Merit Aamisepp
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    17:30 - 18:30
    Kardio
    Poksisaal
  • AquaMix
    Treener: Evelin Kern
    Logi sisse
    AquaMix
    17:45 - 18:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    17:45 - 18:40
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Suur saal
  • Shaping
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Fitness saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    17:10 - 17:55
    Jõud
    Body&Mind saal
  • AquaMix
    Treener: Evelin Kern
    Logi sisse
    AquaMix
    17:30 - 18:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Reval Muay Thai
    Treener: Oskar Künnapuu
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Reval Muay Thai
    17:30 - 18:30
    Kardio
    Poksisaal
  • SPRINT®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    SPRINT®
    17:30 - 18:00
    Kardio
    Spinning
  • Motion Cage
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    17:55 - 18:50
    Jõud
    Jõusaal
  • AquaMix
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Logi sisse
    AquaMix
    17:15 - 18:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    17:15 - 18:10
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYJAM
    Treener: Evelin Kern
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYJAM
    17:15 - 18:10
    Tants
    Body&Mind saal
  • Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    Treener: Merit Aamisepp
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    17:30 - 18:30
    Kardio
    Poksisaal
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Roman Lõžin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    17:30 - 18:25
    Kardio
    Suur saal
  • Motion Cage/ Erandkorras ei toimu!
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage/ Erandkorras ei toimu!
    17:30 - 18:25
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYPUMP®
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:30 - 18:25
    Jõud
    Suur saal
18:00
  • BODYPUMP®
    Treener: Marek Skorohhodov
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • Erandkorras SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Erandkorras SelgKõhtTuhar 45'
    18:00 - 18:45
    Jõud
    Fitness saal
  • Vinyasa Jooga
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Vinyasa Jooga
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Spin 45'
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Spin 45'
    18:30 - 19:15
    Kardio
    Spinning
  • Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    Treener: Merit Aamisepp
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    18:30 - 19:30
    Kardio
    Poksisaal
  • Jooga Saunas
    Treener: Ave Lähker
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Jooga Saunas
    18:40 - 19:10
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • BODYJAM®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYJAM®
    18:00 - 18:55
    Tants
    Suur saal
  • 1-3 aastased
    Treener: Getter Oja
    Logi sisse
    1-3 aastased
    18:00 - 18:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:00 - 18:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Shaping
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Spin 45'
    Treener: Roman Lõžin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Spin 45'
    18:15 - 19:00
    Kardio
    Spinning
  • 2-4 aastased
    Treener: Getter Oja
    Logi sisse
    2-4 aastased
    18:30 - 19:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Hiit&boxing for ladies baaskursus
    Treener: Merit Aamisepp
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Hiit&boxing for ladies baaskursus
    18:30 - 19:30
    Kardio
    Poksisaal
  • Jooga Saunas
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Jooga Saunas
    18:30 - 19:00
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • Striding 25'/ Erandkorras ei toimu!
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Striding 25'/ Erandkorras ei toimu!
    18:00 - 18:25
    Kardio
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Marek Skorohhodov
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • Yin/Yang Jooga
    Treener: Ly Kütt
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Yin/Yang Jooga
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • SelgKõhtTuhar 25'/ Erandkorras ei toimu!
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 25'/ Erandkorras ei toimu!
    18:25 - 18:50
    Jõud
    Fitness saal
  • Spin 45'
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Spin 45'
    18:30 - 19:15
    Kardio
    Spinning
  • Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    Treener: Merit Aamisepp
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    18:30 - 19:30
    Kardio
    Poksisaal
  • NB! 18.30-19.30 Jõusaali ABC
    Treener: Ada Lestsenski
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    NB! 18.30-19.30 Jõusaali ABC
    18:45 - 19:45
    Jõud
    Jõusaal
  • Shaping
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Zumba®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Zumba®
    18:00 - 18:55
    Tants
    Suur saal
  • 1-3 aastased
    Treener: Getter Oja
    Logi sisse
    1-3 aastased
    18:00 - 18:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:00 - 18:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • 2-4 aastased
    Treener: Getter Oja
    Logi sisse
    2-4 aastased
    18:30 - 19:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Hiit&boxing for ladies baaskursus
    Treener: Merit Aamisepp
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Hiit&boxing for ladies baaskursus
    18:30 - 19:30
    Kardio
    Poksisaal
  • Spin 45'
    Treener: Roman Lõžin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Spin 45'
    18:30 - 19:15
    Kardio
    Spinning
  • BODYBALANCE®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Broneeritud 25m bassein
    Logi sisse
    Broneeritud 25m bassein
    18:15 - 19:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    Treener: Merit Aamisepp
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    18:30 - 19:30
    Kardio
    Poksisaal
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:30 - 19:25
    Jõud
    Suur saal
  • Motion Cage
    Treener: Roman Lõžin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    18:45 - 19:40
    Jõud
    Jõusaal
  • UUS! Movement (trenn toimub poksisaalis)
    Treener: Janar Suleimanov
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    UUS! Movement (trenn toimub poksisaalis)
    18:00 - 19:00
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYJAM®
    Treener: Evelin Kern
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYJAM®
    18:45 - 19:40
    Tants
    Suur saal
19:00
  • Motion Cage
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    19:00 - 19:55
    Jõud
    Jõusaal
  • TRX
    Treener: Getter Oja
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    TRX
    19:00 - 19:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Roman Lõžin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    19:00 - 19:55
    Kardio
    Suur saal
  • Pilates 50'
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Pilates 50'
    19:15 - 20:05
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • NB! 19.15-20.00 broneeritud 25m bassein!
    Logi sisse
    NB! 19.15-20.00 broneeritud 25m bassein!
    19:15 - 20:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Les Mills TONE® 45'
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Les Mills TONE® 45'
    19:00 - 19:45
    Kardio
    Suur saal
  • Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Roman Lõžin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    19:15 - 20:10
    Kardio
    Fitness saal
  • Broneeritud: 25m bassein
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    19:15 - 20:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Stretching/Mobility
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Stretching/Mobility
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • TRX
    Treener: Liina Laur
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    TRX
    19:00 - 19:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Roman Lõžin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    19:00 - 19:55
    Kardio
    Suur saal
  • Pilates
    Treener: Maiki Ritslaid
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Pilates
    19:15 - 20:05
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • NB! 19.15-20.00 broneeritud: 25m bassein!
    Logi sisse
    NB! 19.15-20.00 broneeritud: 25m bassein!
    19:15 - 20:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYATTACK® 45´
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYATTACK® 45´
    19:00 - 19:45
    Kardio
    Fitness saal
  • Les Mills TONE® 45'
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Les Mills TONE® 45'
    19:05 - 19:50
    Kardio
    Suur saal
  • Stretching/Mobility
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Stretching/Mobility
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Motion Cage
    Treener: Getter Oja
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    19:15 - 20:10
    Jõud
    Jõusaal
  • Broneeritud: 25m bassein
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    19:15 - 20:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Roman Lõžin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    19:50 - 20:40
    Kardio
    Fitness saal
20:00
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    20:00 - 20:45
    Jõud
    Suur saal
  • Täiskasvanute ujumiskursus (1)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (1)
    20:00 - 21:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Roman Lõžin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    20:15 - 21:10
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYPUMP®
    Treener: Merili Murde
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    20:00 - 20:55
    Jõud
    Suur saal
  • Täiskasvanute ujumiskursus (9)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (9)
    20:00 - 21:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    20:00 - 20:45
    Jõud
    Suur saal
  • Täiskasvanute ujumiskursus (2)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (2)
    20:00 - 21:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Roman Lõžin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    20:15 - 21:10
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYPUMP®
    Treener: Merili Murde
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    20:00 - 20:55
    Jõud
    Suur saal
  • Täiskasvanute ujumiskursus (10)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (10)
    20:00 - 21:00
    Veetreening
    Veekeskus