09. October 2017 2 minutit lugeda

10-nädalane väljakutse: “Tõesta, et suudad!”

Kes meist ei tahaks endale head tervist ning tugevaid lihaseid. Selle nimel oleme valmis haarama trennikoti ning trotsima vihma ja tormituult, et minna spordisaali trenni tegema. Või kas ikka oleme?

Kahjuks näitab meie statistika, et umbes 30% inimestest, kes on endale Reval-Spordi kuukaardi tellinud, jätab paari nädala jooksul treeningud pooleli. Põhjuseid selleks on kindlasti mitmeid aga peamiseks nendest on motivatsiooni langus. Kui antakse valida, kas peale pikka ja pingelist tööpäeva minna koju pikutama või käia korra jõusaalis treenimas, siis tundub vastus suhteliselt lihtne olemat.

Meie eesmärk Reval-Spordis on aga alati olnud panna inimesi regulaarselt liikuma, mis on aluseks suurepärasele enesetundele ja heale tervisele. Selle eesmärgini jõudmiseks alustame taas 10-nädalase väljakutsega “Tõesta, et suudad!”.

10 nädala väljakutse

Väljakutse on oma sisult lihtne – võttes selle vastu, pead 10. nädala jooksul käima trennis vähemalt 2x nädalas. Selle tõestuseks saad meie spordiklubi administraatorilt kaasa oma isikliku sedeli, mille pead peale igat treeningut treenerile kinnituseks ette näitama.

Oleme veendunud, et läbides meie 10 nädala väljakutse, astud suure sammu ligemale oma treeningeesmärkidele ning suudad neist paremini ka tulevikus kinni pidada.

Motivatsiooni tõstmiseks loosime kõikide väljakutse edukalt läbinute vahel välja suurel hulgal erinevaid auhindu. Auhindadega tutvimiseks ja väljakutsega liitumiseks külasta meie kampaanialehte, vajutades siia.

Motiveeri ka teisi

Aita meil ka teisi motiveerida. Seda saad teha läbi instagrammi, jäädvustades oma väljakutse käiku ning lisades treeningpiltidele hashtagid #10nadalat ja #revalsport.