04. April 2019 < 1 minut lugeda

Kaido Leesmann on Eesti absoluutne meister lamades surumises!

50-aastane Kaido Leesmann võitis lamades surumises absoluutse Eesti meistritiitli

Reval-Sport jõusaalis toimusid möödunud nädalavahetusel lamades surumise Eesti meistrivõistlused, kus võidutses kogu Reval-Sport Powerlifting Team!

Parima tulemuse tegi Kaido Leesmann, kes võitis kulla absoluutkategoorias. Kaido oli parim üle 120-kiloste meeste ja absoluutkategoorias tulemusega 305 kilo.

“Absoluutne meistritiitel oligi eesmärk number üks. Ma pole viimased kaks aastat seda võitnud. Väga hea tunne on olla tagasi kõrgeimal astmel. Veel rohkem rõõmu teeb, et saavutasin selle 50-aastaselt! Algne plaan oli tegelikult 312 teisel katsel. See oleks olnud minu vanuseklassi maailmarekord, aga olukord sundis. Kui kõik on käes ja saavutatud, siis lähen teen ka 325 ära. On paar nüanssi, mida saab parandada. Saalis on mul see tehtud, aga tuleb teha ikka võistlustel ametlike kohtunikega,” rääkis Kaido meediale antud intervjuus.

Absoluutkaalu teine oli 260 kiloga Hjalmar Mäe, kes võitis kuni 105-kiloste meeste arvestuses. Absoluutkaalu kolmas oli 262,5 kiloga Tarmo Pärna, kes võitis kuni 120-kiloste meeste arvestuses. Kuni 74-kiloste meeste kuldmedali sai kaela Karl-Michael Valk 185 kiloga.

Ka meeskondlik kuld tuli Reval-Spordile ning edukaim naiskond oli samuti meie oma Reval-Sport team!

 

Aitäh kõikidele sportlastele suurepäraste tulemuste eest ning SUURED õnnesoovid teile!