17. October 2019 < 1 minut lugeda

Kaido Leesmann on Euroopa meister

Täna tuli meie sportlane Kaido Leesmann Euroopa Meistriks ja püstitas uue maailmarekordi lamades surumises 311 kg.

Suured õnnesoovid Sulle, Kaido! Oleme Sinu üle väga uhked!

Samadel võistlustel saavutas meie sportlane Tarmo Pärna suurepärase teise koha tulemusega 275 kilo! Saadud tulemus on Tarmo isiklik rekord. Esikoha võitjale jäi Tarmo alla kõigest 5 kiloga. Tarmo emotsioonid: “Täna õnnestus Euroopaketel võita teine koht. Soov oli teha rohkem, aga kuna tulemuse sain kirja alles kolmandal, siis kindlasti pean olema rahul. Tänud Reval tiimile. Suured tänud Jürgen Y. Leesmann ja Henry Lehtsaar kes te selle tee minuga kaasa tegite. Erilised tänud oma treener/mentor Kaido Leesmannile!”.

Lisaks saavutas meie sportlane Andres Külaviir hõbemedali võistlusklassis M1 kehakaalus -120kg. Andrese tulemus oli 225kg. Napilt ei alistunud seekord uus isiklik rekord 250 kilo, mis jäi kohtunike poolt 1:2 vastu võtmata.

Suured õnnesoovid väga tubli tulemuse eest ka Tarmole! Äärmiselt uhke on olla niivõrd edukate sportlaste koduklubiks!