12. September 2022 2 minutit lugeda

Sinu uue elustiili algus Raunoga

Oled mõelnud, et võiks alustada taas trennidega, olla tervislikum, õnnelikum, tugevam ning paremas vormis kui kunagi varem? See on Sinu võimalus, sest Reval-Sport personaaltreener Rauno on pannud kokku (ka uuesti) alustajale vinge stardipaketi, millega uuel hooajal algust teha!

Pakett sisaldab:

  • Kehaanalüüs
  • Treeningkava
  • 10 personaaltreeningut treener Rauno juhendamisel
  • Rikkalik kinkekott:
  1. Reval-Sport treeningrätik
  2. LesMills treeningkott
  3. Be More vaarika-kirsi kollageen, mis toetab keha treeningutel ning soosib paremat liigeste ja lihaste taastumist.
  4. NutriDream Magneesium+B6 kompleks, mis toetab lihaste normaalset funktsioneerimist, imuunsüsteemi ning taastumist.
  5. Corny proteiinibatoonid, mis on ka Rauno enda lemmikuks tervislikuks vahepalaks. Annavad kiiresti eneriat ning sobivad ideaalselt kiireks ampsuks peale trenni.
Paketi hind 350 € (väärtus 485 €)

Registreerumiseks kirjuta rauno@revalsport.ee

Treener Rauno Oolberg:

Rauno kirg spordi vastu algas juba lapsepõlvest. 5-aastasena tegeles ta motospordiga ning teismelisena ujumise ja ratsaspordiga. Aastal 2004 haigestus Rauno diabeeti, kuid see ei ole takistanud teda spordiga edasi tegelemast, sest ta usub et treeningud on võimalik teha jõukohaseks kõigile, olenemata eelnevast treenitusest ning tervislikult seisundist.
Kuigi Rauno alustas kunagi ammu juba rühmatreenerina, siis praeguseks on tema suur soov aidata kõigil leida parim versioon iseendast. Raunole on südamelähedane tervislik kehakaal ning just seepärast on ta ka spetsialiseerunud kaalulangetusele ning on seeläbi aidanud paljudel meie liikmetel kaotada kümneid ülekilosid. Tublimad on tänaseks saavutanud oma ideaalkaalu kaotades kokku hämmastavad 25kg.
Lisaks sellele on Rauno ka ise teinud hullumeelse eksperimendi „Fit to Fat to Fit“! Ta võttis 2020 aastal ligi 20 kilo juurde, et need hiljem uuesti alla võtta, aga miks? „Tahtsin mõista seda, mida tunneb ka tõeline kaalulangetaja. Treener peaks tegelikult ka mõistma seda kui raske see teekond on, milles ta teisi aitab. Tänu eksperimendile tean läbi ja lõhki mida tunneb ülekaaluline inimene, oskan teda suunata ja aidata ning olen valmis aitama ka Sind!“