28. February 2023 < 1 minut lugeda

UUS treening: Skill&Run

Kui Sa arvasid, et jooksmine ja vabad raskused on kõige rohkem pingutust nõudev kombinatsioon, siis meie UUS Skill&Run treening toob Sind täielikult oma mugavustsoonist välja! Tegemist on kõrge intensiivsusega treeninguga, kus on omavahel kombineeritud kardio- ja jõutreening. Treeningus kasutatakse Skillrun jooksulinti ja vabade raskustega Technogym pinki. Treening kestab 30 minutit ja on hoogne ning väljakutsuv. Tänu laiale harjutuste variatsioonile on iga tund erinev ja vaheldusrikas. Maksimaalne osalejate arv on 15 inimest ning harjutused on jaotatud kolme erinevasse “jaama”.

Kõikide vahel, kes osalevad märtsikuus Skill&Run treeningus loosime välja Garmin PULSIKELLA!

Loosi läheb Venu 2 (mees) või Venu 2s (naine) pulsikell. Võitja selgub 3.04.2023 ning temaga võetakse personaalselt ühendust.

Analüüs on eduka soorituse võti! Ükskõik, kas sa oled professionaalne sportlane, harrastaja või teed trenni vaba aja veetmiseks, siis pulsikell annab Sulle väärtuslikku infot, mida kasutada oma tulemuste parandamiseks ja eesmärkide saavutamiseks. Pulsikell annab informatsiooni südame tegevuse kohta, teavet treeningu intensiivsuse ja kasulikkuse kohta, võimaldab salvestada läbitud teekonda, vaadata keskmist kiirust, hetkekiirust, läbitud distantsi jpm.

Kasuta sooduskoodi “Revalsport” ja saad oma uue Garmin treeningkaaslase 12% soodsamalt! Sooduskood kehtib ainult Garmin Eesti esindustes: https://www.gpseesti.ee/kontakt ning Garmin e-poes: https://www.gpseesti.ee kõikidele täishinnaga toodetele. Sooduskood kehtib kuni 31.05.2023.