24. April 2019 2 minutit lugeda

Toome treeningu ja tervisliku toitumise Sulle kontorisse!

 

Üheks positiivseks kasvavaks trendiks võib täna kindlasti lugeda tervislikku eluviisi. Aina enam räägitakse liigutamisest, erinevatest treeningutest, kaasaegsetest dieetidest ja toitumisest. Eriti tervitatav on tööandjate suurenenud huvi oma töötajate sportimise ja üleüldise tervislikuma eluviisi ja heaolu toetamise osas. Infot, milles orienteeruda, on väga palju, kuid aega just ülemäära tänapäeva inimestel ei ole, seega otsime enda jaoks võimalikult mugavaid võimalusi.

Töö juures targaks ja saledaks?

Üheks mugavaimaks viisiks on kindlasti tuua inimestele info kohe koju kätte.. Või miks mitte, hoopis töö juurde! Näiteks korraldab Reval-Sport tervise ja liikumise teemadel loenguid ning tööandjatel on võimalik kutsuda tervise teemadel rääkima Reval-Spordi asjatundjast treeneri.

Mida loeng sisaldab?

Loeng on väga lihtsalt üles ehitatud ning arusaadav ka spordikaugele inimesele. Enam pole vaja oma pead vaevata, kuidas alustada treeningutega või milline on parim toitumiskava või dieet. Loengus on kõik kenasti esile tõstetud, mida ühel keskmiselt tervislikumal eluviisist huvituval inimesel on vaja teada. Oma töötajatele sellise loengusarja pakkumine annab kindlasti lisaväärtust ettevõttele ning mis peamine – näitab hoolivust töötajate heaolu vastu. Lisaks on väga hea teada, et Reval Sport pakub oma spordiklubi liikmetele toetust ka pärast loengut – võimalik on kasutada tasuta tugitreeneri võimalust, tellida toitumis- või treeningkavasid ning palju muud, millega saad lähemalt tutvuda nende kodulehel. Reval Sport aitab Teie firmal saavutada paremaid eesmärke. Võid kindel olla, et energiline ja rõõmsameelne töötaja jõuab alati rohkem.

Kui soovid ka oma ettevõttesse kutsuda Reval Spordi spetsialistist treeneri loengut pidama, anna oma soovist teada helen@revalsport.ee.

Reval Spordi pileteid on võimalik soetada ka SportID-st! Tutvu valikuga siin. 

 

Allikas: https://sportideas.blog/tervis/kas-oled-kuulnud-reval-spordi-tervise-teemalistest-loengutest/