Lõõgastus ja saunad

Sanaarium

Temperatuur: 50- 60⁰С
Niiskus: 45-50%
Ühe saunaseansi kestus: 20-25 min


Sanaarium on broneeritud Jooga Saunas treeningute ajaks. Jälgi treeningute toimumisaegu tunniplaanist.

 

Eripärad

Sanaarium on kõige leebem ja säästvam sauna liik. Sanaarium sobib hästi neile, kes armastab saunatamist, kuid ei saa teatud põhjustel käia soome saunas kõrge temperatuuri ja vene leilisaunas kõrge õhuniiskuse tõttu. Sanaariumi õhutemperatuur jääb 45 ja 60 kraadi vahele, õhuniiskus moodustab 20-55%; sellel on väga säästev toime vereringesüsteemile. Tänu sellistele leebetele tingimustele võib sanaariumis viibida korraga 30 minutit ja kauemgi.

Milleks?

Sanaarium tagab lihaste ja siseorganite aeglase ja sügava soojenemise. Selle pehme leil tagab mugava olemise isegi kõrgvererõhutõve või äkiliste vererõhu muutuste ja südamehaiguste all kannatavatele inimestele (loomulikult arsti loal). Sanaarium lõõgastab suuepäraselt, normaliseerib vereringet ja und, parandab närvisüsteemi talitust ja ainevahetust.

Kuidas?

Enne sanaariumisse minekut tuleb käia duši all ja kuivatada end rätikuga tugevalt hõõrudes. Pärast saunast lahkumist tuleb pool tundi puhata. Puhkuse ajal soovitatakse juua rohkelt vedelikke, et taastada organismi vedelikutasakaal.