Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Beebide ja väikelaste ujumine

Spordiklubi veekeskuses toimuvad beebide ja väikelaste ujumine erinevatele vanuserühmadele. Treeningud toimuvad koos vanematega. Treeningutele on oodatud kõik 3 kuused - 4 aastased lapsed. Treeningute aegadega saad tutvuda tunniplaanis.

 • Beebid ja väikelapsed
  3 kuud-4a.
 • Väikelapsed
  2-4a.

Mida sisaldab beebide ja väikelaste ujumine

Beebidele on eraldi avatud Huggies- ja Semper bassein, kus veetemperatuur on 32 kraadi ja vee sügavuseks on 1.1-1.20 m. Tunde viivad läbi rõõmsameelsed ja kogenud treenerid. Kõikide treeningute pikkus on 30 minutit.

Treeningute aegadega saad tutvuda tunniplaanis.

Beebide-ja väikelaste ujumise liikmetasud:

Esimene PROOVITREENING5€
8x pilet* (kehtib 90 päeva)59€
1x pilet10€
1x pilet klubiliikmele kehtiva paketiga4€
1x personaaltreening**20€

 

*Beebide 8x kaardiga saad külastada veekeskust ka väljaspool treeningaegasid (beebiga iseseisvalt harjutamiseks).

**Personaaltreening tuleb eelnevalt treeneriga kokku leppida. Aja borneerimiseks küsi lisainfot administratsioonist.

Esmakordsel liitumisel lisandub liitumistasu 7€.

Treeningutele tuleb ette registreerida. Registreerida saab läbi e-keskkonna, vajutades lehe all olevat linki või telefoni teel +372 641 2068. Treeningu ajaks on parkimine klubi hoovis tasuta.

 

Miks tulla oma lapsega ujuma just Reval-Sport veekeskusesse?

 • Basseini sügavus 1.1-1.2 m – vanem saab olla terve ujumistunni püstises asendis ning ei koorma oma selga
 • Veetemperatuur 32 kraadi – lastele sobilik temperatuur
 • Eraldi beebide ala riietusruumis – riietusruumis ja duširuumis on olemas mähkimisalused, pissipotid, vannid jms vahendid
 • Siseruumis asuv käruparkla – klubi vastuvõtus on kärude jaoks eraldi ala
 • Tasuta parkimine – treeningute ajaks saad oma auto parkida meie klubi sisehoovi või klubi küljel asuvatesse parklatesse

Beebide ja väikelaste ujumine koos lapsevanemaga (3 kuud – 4 a.)

Peale sündi on vesi beebidele kõige loomulikumaks keskkonnaks. Ujumine annab kogu eluks vajaliku liikuvuse ja vastupidavuse ning ühtlasi ka karastab neid. Vastsündinu harjub veega palju kiiremini kui mitmekuune laps. Imiku refleks hinge kinni hoida säilib 3.-6. elukuuni, hiljem tuleb seda talle uuesti õpetama hakata.

Beebide tunni eesmärk on õpetada lapsevanemale põhilisemad võtted, kuidas oma last vees liikuma õpetada. Lapsevanemaga koos, treeneri juhendamisel, õpib imik liikuma vees selili ja kõhuli, sukelduma, hõljuma (vee peal püsima), vette hüppama, jne. Alates 9. elukuust õpetame vees iseseisvalt liikuma, kasutades selleks ujumisrõngast, kätiseid, „nuudleid“ jms.

 

Väikelaste (2-4a.) ujutamine koos lapsevanemaga

Veekeskkonnas viibimine mõjub lapsele vaimselt ja füüsiliselt rahustavalt ning lõõgastavalt. Vesi treenib, arendab ning karastab lapse organismi. Kuna veekeskkonnas viibimine eeldab pidevat lihaskonna tööd, siis paraneb rüht, vastupidavus, liigutuste koordinatsioon ning tasakaal, laps õpib oma keha paremini kontrollima.

Tunni eesmärgiks on suurendada laste iseseisvust vees, kasutades erinevaid abivahendeid. Väheneb lapse hirm ning paraneb kohanemine veekeskkonnas. Tegevused toimuvad koos mänguga, laps õpib veepinnal hõljuma, nägu vette kastma, vette hingama, basseinist välja ronima ja vette hüppama. Tutvustame erinevaid ujutamise abivahendeid ning veekogu ääres viibimise turvalise käitumise põhimõtteid.

Treenerid

Lenne Allandi-Väli

+372 641 2068

Carmen Kalk

Ketlin Mõttus