Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Beebide ja väikelaste ujumine

Spordiklubi veekeskuses toimuvad beebide ja väikelaste ujumine erinevatele vanuserühmadele. Treeningud toimuvad koos vanematega. Treeningutele on oodatud kõik 3 kuused - 4 aastased lapsed. Treeningute aegadega saad tutvuda tunniplaanis.

  • Beebid ja väikelapsed
    3 kuud-4a.
  • Väikelapsed
    2-4a.

Mida sisaldab beebide ja väikelaste ujumine

Beebidele on eraldi avatud Huggies- ja Semper bassein, kus veetemperatuur on 32 kraadi ja vee sügavuseks on 1.1-1.20 m. Tunde viivad läbi rõõmsameelsed ja kogenud treenerid Ele Metsalu, Lenne Allandi-Väli ja Ruth Rauba. Kõikide treeningute pikkus on 30 minutit.

Treeningute aegadega saad tutvuda tunniplaanis.

Beebide-ja väikelaste ujumise liikmetasud:

Esimene PROOVITREENING5€
8x pilet* (kehtib 90 päeva)59€
1x pilet10€
1x pilet klubiliikmele kehtiva paketiga4€
1x personaaltreening**20€

 

*Beebide 8x kaardiga saad külastada ka Ema-lapse fitness tunde. Lisaks saad beebide 8x kaardiga külastada veekeskust ka väljaspool treeningaegasid (beebiga iseseisvalt harjutamiseks).

**Personaaltreening tuleb eelnevalt treeneriga kokku leppida. Aja borneerimiseks kirjuta treenerile otse: ele@revalsport.ee või ruthrauba@hot.ee

Esmakordsel liitumisel lisandub liitumistasu 7€.

Treeningutele tuleb ette registreerida. Registreerida saab läbi e-keskkonna, vajutades lehe all olevat linki või telefoni teel +372 641 2068. Treeningu ajaks on parkimine klubi hoovis tasuta.

 

Ema-laps fitness (alates vanusest, mil laps hoiab iseseisvalt pead kuni 4 a.)

  • Igal T kell 10:30-11:15 – Treener Elen Kaldma

Tegu on kogu keha jõutreeninguga, kus kõiki harjutusi saab teha koos lapsega või lisaraskustega. Treener näitab iga harjutuse puhul ette erinevad variatsioonid harjutustest, millede seast iga ema saab valida endale sobivaima. Tunnis on lubatud lastel soovi korral omavahel suhelda ning mängida. Treener lähtub tunnis laste vajadustest ning tujust! Tund toimub vaikse muusika saatel ja rahulikus tempos. Samas on koormus lapsevanemale piisav ja kasulik. Treeningud toetavad ka laste arengut läbi omavahelise suhtluse ja läbi lähedase kontakti vanemaga.

 

Beebide ja väikelaste ujumine koos lapsevanemaga (3 kuud – 4 a.)

Peale sündi on vesi beebidele kõige loomulikumaks keskkonnaks. Ujumine annab kogu eluks vajaliku liikuvuse ja vastupidavuse ning ühtlasi ka karastab neid. Vastsündinu harjub veega palju kiiremini kui mitmekuune laps. Imiku refleks hinge kinni hoida säilib 3.-6. elukuuni, hiljem tuleb seda talle uuesti õpetama hakata.

Beebide tunni eesmärk on õpetada lapsevanemale põhilisemad võtted, kuidas oma last vees liikuma õpetada. Lapsevanemaga koos, treeneri juhendamisel, õpib imik liikuma vees selili ja kõhuli, sukelduma, hõljuma (vee peal püsima), vette hüppama, jne. Alates 9. elukuust õpetame vees iseseisvalt liikuma, kasutades selleks ujumisrõngast, kätiseid, „nuudleid“ jms.

 

Väikelaste (2-4a.) ujutamine koos lapsevanemaga

Veekeskkonnas viibimine mõjub lapsele vaimselt ja füüsiliselt rahustavalt ning lõõgastavalt. Vesi treenib, arendab ning karastab lapse organismi. Kuna veekeskkonnas viibimine eeldab pidevat lihaskonna tööd, siis paraneb rüht, vastupidavus, liigutuste koordinatsioon ning tasakaal, laps õpib oma keha paremini kontrollima.

Tunni eesmärgiks on suurendada laste iseseisvust vees, kasutades erinevaid abivahendeid. Väheneb lapse hirm ning paraneb kohanemine veekeskkonnas. Tegevused toimuvad koos mänguga, laps õpib veepinnal hõljuma, nägu vette kastma, vette hingama, basseinist välja ronima ja vette hüppama. Tutvustame erinevaid ujutamise abivahendeid ning veekogu ääres viibimise turvalise käitumise põhimõtteid.

Treenerid

Ruth Rauba

+372 513 2434

Lenne Allandi-Väli

+372 641 2068

Ele Metsalu

+372 5823 0064