Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

POKSITREENINGUD noortele

Ootame noori vanuses 11-16 poksitreeningutele. Treeningute eesmärgiks on tuua noored liikumisharrastuse juurde ja muuta liikumine elustiiliks. Parandame noorte füüsilist vormi lähtudues individuaalsest arengust. Noored õpivad süsteemselt treenima ja omandavad harjutuste sooritamisel õige tehnika.

Poksitreeningud noortele

Ootame noori vanuses 11-16 poksitreeningutele. Treeningute eesmärgiks on tuua noored liikumisharrastuse juurde ja muuta liikumine elustiiliks. Parandame noorte füüsilist vormi lähtudues individuaalsest arengust. Noored õpivad süsteemselt treenima ja omandavad harjutuste sooritamisel õige tehnika.

Võimalus tulla tasuta esmakordsele PROOVITREENINGULE. Proovitreeningule registreerimiseks kirjuta helen@revalsport.ee.

Treeninggrupp hooajal 2024/25:
  • T, N 16.30-17.30 vanus 11-16 (alustab 3.09)

Noorte poks – Treeningud on ülesehitatud poksi baaselementidel. Erinevad löögikombinatsioonid poksikottidel ja löögipindadel segatuna jõu- ning vastupidavus harjutustega, loovad treenitavale mitmekülgse ja huvitava treeningkogemuse.

Noorte poksi kuutasu: 49€*

*Sõlmitakse hooajaline leping (sept-mai). Osa hinnast moodustab kohatasu 20 € ning teine osa treeningute tasu. Kohatasu kindlustab koha grupis. Esmakordsel liitumisel lisandub hinnale liitumistasu 7 €. Laste ja noorte liikmelepingu näidis.

AegGruppTreenerGrupi suurus
T,N 16.30-17.30Noorte poks 11-16.a.2/20 Registreeru

Registreerimisjuhend:

Kui Sinu laps on eelmise hooaja liige ja Sina oled lapsevanemana meie klubi liige, siis pead logima sisse LAPSE kontoga. Kui Sinu laps on eelmise hooaja liige, kuid Sina lapsevanemana ei ole meie klubi liige, siis peab samuti sisselogima LAPSE KONTOGA.

  1. Vali soovitud grupp allolevast tabelist.
  2. Sisesta lapse andmed (Eesnimi, perenimi, isikukood).
  3. Vali grupp, kuhu soovid oma last kirja panna. Edasi maksma.
  4. Kui olete sisse logitud, siis on maksja andmed juba eeltäidetud. Kui Sa ei ole klubiliige, siis sisesta nüüd enda ehk maksja andmed.
  5. Peale maksmist gereeritakse leping. PS, protsess võtab veidi aega. Ainult lepingu sõlmimine tagab koha kursustel!
  6. Peale lepingu genereerimist kuvatakse kinnitusvorm koos tellimuse andmetega. Lepingu digiallkirjastamiseks (ID kaardi või MobiilID’ga) kliki nupul “Allkirjasta leping”.
  7. Avaneb „Minu konto“ leht, kus näed oma kehtivaid lepinguid. Vali „Allkirjasta leping“.
  8. Avaneb digileping. Sisesta oma mobiilinumber või ID kaart lugejasse ning lisa allkiri. Peale allkirjastamist avaneb DigiDOC konteiner kus on poolte allkirjad. Lepingu saad endale soovi korral ka alla laadida.

 

Laps + lapsevanem pakett

Kasuta oma aega targalt! Lapsevanema kuukaart annab võimaluse külastada klubi kõiki rühmatreeninguid, jõusaali ja veekeskust piiramatu ajaga endale sobival ajal.

Lapsevanema piiramatu kuukaart (september-mai)49€

Lapsevanema paketti saab soetada ajavahemikus 3.09-30.09.2024 klubis kohapeal. Hiljem ei saa enam lapsevanema kaarti eraldi osta. Kui võtta ainult lapse treening, siis parkimist klubi hoovis ei ole. Võttes laps-lapsevanema pakett on ka parkimine. Klubiliikme lepinguga saate tutvuda SIIN.