Спортивный клуб ОТКРЫТ ежедневно с 6:00 до 23:00 и aквацентр с 6:00 до 22:00.

Расписание

  • Все
  • Beebide ujumine
  • Tants
  • Jõud
  • Seeniorid
  • Veetreening
  • Keha ja meel
  • Kardio
  • Jõusaal
  • Koolitus
29. 11 - 05. 12
29. 11
30. 11
01. 12
02. 12
03. 12
04. 12
05. 12
07:00
  • Täiskasvanute ujumiskursus (5)
    Тренер: Nikita Tšerednitšenko
    Войти
    Täiskasvanute ujumiskursus (5)
    07:30 - 08:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • Täiskasvanute ujumiskursus (6)
    Тренер: Nikita Tšerednitšenko
    Войти
    Täiskasvanute ujumiskursus (6)
    07:30 - 08:30
    Veetreening
    Veekeskus
08:00
  • MorningBoxing
    Тренер: Markko Moisar
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    MorningBoxing
    08:00 - 09:00
    Kardio
    Poksisaal
  • AquaTone
    Тренер: Katrin Kreutzberg
    Войти
    AquaTone
    08:00 - 08:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • Konsultatsioon
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    Konsultatsioon
    08:00 - 08:30
    Konsultatsioon
  • MorningBoxing
    Тренер: Markko Moisar
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    MorningBoxing
    08:00 - 09:00
    Kardio
    Poksisaal
  • Konsultatsioon
    Тренер: Katrin Kreutzberg
    Войти
    Konsultatsioon
    08:30 - 09:00
    Konsultatsioon
  • AquaMix
    Тренер: Tatjana Beljajeva
    Войти
    AquaMix
    08:00 - 08:45
    Veetreening
    Veekeskus
09:00
  • Seeniorid
    Тренер: Ave Lähker
    Войти
    Seeniorid
    09:00 - 09:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • Seeniorid
    Тренер: Riina Voolpriit
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Seeniorid
    09:45 - 10:30
    Seeniorid
    Suur saal
  • TRX
    Тренер: Liina Sööt
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    TRX
    09:10 - 09:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Seeniorid
    Тренер: Ülle Ptšelovodova
    Войти
    Seeniorid
    09:00 - 09:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • TRX
    Тренер: Getter Oja
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    TRX
    09:10 - 09:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Seeniorid
    Тренер: Riina Voolpriit
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Seeniorid
    09:45 - 10:30
    Seeniorid
    Suur saal
  • Pilates
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Pilates
    09:45 - 10:40
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • AquaMix
    Тренер: Tatjana Beljajeva
    Войти
    AquaMix
    09:00 - 09:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaMix
    Тренер: Tatjana Beljajeva
    Войти
    AquaMix
    09:00 - 09:45
    Veetreening
    Veekeskus
10:00
  • 1-2 aastased
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • AquaTone
    Тренер: Ave Lähker
    Войти
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • Pilates
    Тренер: Ly Kütt
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • 2-3 aastased
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    2-3 aastased
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Shaping
    Тренер: Marika Šalagina
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaTone
    Тренер: Lenne Allandi-Väli
    Войти
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • Pilates
    Тренер: Ly Kütt
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • 1-2 aastased
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • 2-3 aastased
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    2-3 aastased
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • PT
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Войти
    PT
    10:00 - 11:00
  • PT
    Тренер: Ülle Ptšelovodova
    Войти
    PT
    10:00 - 11:00
  • Shaping
    Тренер: Marika Šalagina
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Shaping
    Тренер: Marika Šalagina
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaTone
    Тренер: Katrin Kreutzberg
    Войти
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • 10 kuud-1,5 aastased
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    10 kuud-1,5 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • 2-3 aastased
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    2-3 aastased
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
11:00
  • 8-12 kuud
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    8-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Jooga Saunas
    Тренер: Ave Lähker
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Jooga Saunas
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • BODYPUMP®
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • Zumba
    Тренер: Eveli Nikolajevski
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Zumba
    11:30 - 12:25
    Tants
    Body&Mind saal
  • 3-7 kuud
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    3-7 kuud
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    11:05 - 11:55
    Kardio
    Fitness saal
  • AquaMix
    Тренер: Julianna Vasilišin
    Войти
    AquaMix
    11:30 - 12:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Jooga Saunas
    Тренер: Lenne Allandi-Väli
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Jooga Saunas
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • BODYPUMP®
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • 8-12 kuud
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    8-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • 3-7 kuud
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    3-7 kuud
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • PT (5/5)
    Тренер: Ülle Ptšelovodova
    Войти
    PT (5/5)
    11:00 - 12:00
  • Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    11:05 - 11:55
    Kardio
    Fitness saal
  • AquaMix
    Тренер: Julianna Vasilišin
    Войти
    AquaMix
    11:30 - 12:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Jooga Saunas
    Тренер: Katrin Kreutzberg
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Jooga Saunas
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • PT (4/5)
    Тренер: Ülle Ptšelovodova
    Войти
    PT (4/5)
    11:00 - 12:00
  • TotalBody 45'
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    TotalBody 45'
    11:00 - 11:45
    Jõud
    Suur saal
  • TRX
    Тренер: Andres Rästas
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    TRX
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYBALANCE®
    Тренер: Mari Emili Sonist
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYBALANCE®
    11:00 - 11:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • 3-9 kuud
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    3-9 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • BODYPUMP®
    Тренер: Mari Emili Sonist
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYPUMP®
    11:30 - 12:25
    Jõud
    Suur saal
12:00
  • Kehaanalüüs/ Konsultatsioon
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Войти
    Kehaanalüüs/ Konsultatsioon
    12:00 - 12:30
    Konsultatsioon
  • PT
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    PT
    12:00 - 13:00
  • Kehaanalüüs/ Konsultatsioon
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Войти
    Kehaanalüüs/ Konsultatsioon
    12:30 - 13:00
    Konsultatsioon
  • BODYBALANCE®
    Тренер: Julianna Vasilišin
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYBALANCE®
    12:30 - 13:25
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • PT 2/5
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    PT 2/5
    12:00 - 13:00
  • PT
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Войти
    PT
    12:00 - 13:00
  • AquaPilates
    Тренер: Lenne Allandi-Väli
    Войти
    AquaPilates
    12:05 - 12:35
    Veetreening
    Veekeskus
  • Konsultatsioon/kehaanalüüs
    Тренер: Liina Sööt
    Войти
    Konsultatsioon/kehaanalüüs
    12:30 - 13:00
    Konsultatsioon
  • PT
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    PT
    12:00 - 13:00
  • BODYBALANCE®
    Тренер: Julianna Vasilišin
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYBALANCE®
    12:30 - 13:25
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • AquaMix
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Войти
    AquaMix
    12:00 - 12:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • Postitants
    Тренер: Ruth Rauba
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Postitants
    12:00 - 12:55
    Tants
    Fitness saal
  • BODYCOMBAT®
    Тренер: Andres Rästas
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYCOMBAT®
    12:05 - 13:00
    Kardio
    Suur saal
  • PT 2/5
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    PT 2/5
    12:00 - 13:00
13:00
  • Koosolek
    Тренер: Ülle Ptšelovodova
    Войти
    Koosolek
    13:00 - 14:30
  • Stretching
    Тренер: Ruth Rauba
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Stretching
    13:15 - 14:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Motion Cage 45'
    Тренер: Andres Rästas
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Motion Cage 45'
    13:30 - 14:15
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYBALANCE®
    Тренер: Mari Emili Sonist
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYBALANCE®
    13:00 - 13:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Jõusaali ABC
    Тренер: Getter Oja
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Jõusaali ABC
    13:00 - 13:45
    Jõud
    Jõusaal
  • Reval Power Boxing
    Тренер: Oskar Künnapuu
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Reval Power Boxing
    13:00 - 14:00
    Kardio
    Poksisaal
14:00
  • PT
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    PT
    14:00 - 15:00
  • NB! 14.45-16.15 broneeritud: 25m bassein!
    Войти
    NB! 14.45-16.15 broneeritud: 25m bassein!
    14:45 - 16:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • NB! 14.45-16.15 broneeritud: 25m bassein!
    Войти
    NB! 14.45-16.15 broneeritud: 25m bassein!
    14:45 - 16:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Vinyasa Jooga
    Тренер: Marie Pullerits
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Vinyasa Jooga
    14:00 - 14:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
15:00
  • PT
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Войти
    PT
    15:00 - 16:00
  • Konsultatsioon/kehaanalüüs
    Тренер: Liina Sööt
    Войти
    Konsultatsioon/kehaanalüüs
    15:00 - 15:30
    Konsultatsioon
  • Konsultatsioon/kehaanalüüs
    Тренер: Liina Sööt
    Войти
    Konsultatsioon/kehaanalüüs
    15:30 - 16:00
    Konsultatsioon
  • PT
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    PT
    15:00 - 16:00
  • PT (4/5)
    Тренер: Ülle Ptšelovodova
    Войти
    PT (4/5)
    15:30 - 16:30
16:00
  • Kehaanalüüs/ Konsultatsioon
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Войти
    Kehaanalüüs/ Konsultatsioon
    16:00 - 16:30
    Konsultatsioon
  • NB! 16.15-17.45 broneeritud: 25m bassein!
    Войти
    NB! 16.15-17.45 broneeritud: 25m bassein!
    16:15 - 17:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Hiit&boxing for girls
    Тренер: Merit Aamisepp
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Hiit&boxing for girls
    16:15 - 17:15
    Kardio
    Poksisaal
  • Kehaanalüüs/ Konsultatsioon
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Войти
    Kehaanalüüs/ Konsultatsioon
    16:30 - 17:00
    Konsultatsioon
  • Konsultatsioon/kehaanalüüs
    Тренер: Liina Sööt
    Войти
    Konsultatsioon/kehaanalüüs
    16:30 - 17:00
    Konsultatsioon
  • PT
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Войти
    PT
    16:00 - 17:00
  • Hiit&boxing for girls
    Тренер: Merit Aamisepp
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Hiit&boxing for girls
    16:15 - 17:15
    Kardio
    Poksisaal
  • NB! 16.15-17.45 broneeritud: 25m bassein!
    Войти
    NB! 16.15-17.45 broneeritud: 25m bassein!
    16:15 - 17:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • PT
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    PT
    16:00 - 17:00
  • PT (3/5)
    Тренер: Ülle Ptšelovodova
    Войти
    PT (3/5)
    16:30 - 17:30
  • Kehaanalüüs/fitnesstest
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    Kehaanalüüs/fitnesstest
    16:00 - 17:00
    Testid
  • BODYATTACK®
    Тренер: Rauno Oolberg
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYATTACK®
    16:15 - 17:10
    Kardio
    Suur saal
17:00
  • AquaPilates
    Тренер: Ave Lähker
    Войти
    AquaPilates
    17:00 - 17:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • ButtLift 45'
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    ButtLift 45'
    17:10 - 17:55
    Jõud
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Тренер: Marie Pullerits
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • SPRINT®
    Тренер: Mari Emili Sonist
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    SPRINT®
    17:30 - 18:00
    Kardio
    Spinning
  • Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    Тренер: Merit Aamisepp
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    17:30 - 18:30
    Kardio
    Poksisaal
  • Väikegrupp
    Тренер: Ada Lestsenski
    Войти
    Väikegrupp
    17:30 - 18:30
  • Motion Cage
    Тренер: Liina Sööt
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Motion Cage
    17:45 - 18:40
    Jõud
    Jõusaal
  • AquaTone
    Тренер: Ave Lähker
    Войти
    AquaTone
    17:45 - 18:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP®
    Тренер: Vahur Lepvalts
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Suur saal
  • Shaping
    Тренер: Marika Šalagina
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Shaping
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Konsultatsioon/kehaanalüüs
    Тренер: Liina Sööt
    Войти
    Konsultatsioon/kehaanalüüs
    17:00 - 17:30
    Konsultatsioon
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Тренер: Katrin Kreutzberg
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    SelgKõhtTuhar 45'
    17:10 - 17:55
    Jõud
    Body&Mind saal
  • Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    Тренер: Ada Lestsenski
    Забронировать
    Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    17:30 - 18:00
    Kehaanalüüs
    Testid
  • AquaInterval
    Тренер: Lenne Allandi-Väli
    Войти
    AquaInterval
    17:30 - 18:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Reval Muay Thai
    Тренер: Oskar Künnapuu
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Reval Muay Thai
    17:30 - 18:30
    Kardio
    Poksisaal
  • Motion Cage
    Тренер: Rauno Oolberg
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Motion Cage
    17:55 - 18:50
    Jõud
    Jõusaal
  • Striding 25'+SKT 25'
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Striding 25'+SKT 25'
    17:05 - 17:50
    Kardio
    Fitness saal
  • Zumba® 45`/Erandkorras ei toimu!
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Zumba® 45`/Erandkorras ei toimu!
    17:10 - 17:55
    Tants
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Тренер: Margaritta Erikson
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • SPRINT®
    Тренер: Mari Emili Sonist
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    SPRINT®
    17:30 - 18:00
    Kardio
    Spinning
  • Väikegrupp
    Тренер: Ada Lestsenski
    Войти
    Väikegrupp
    17:30 - 18:30
  • Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    Тренер: Merit Aamisepp
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    17:30 - 18:30
    Kardio
    Poksisaal
  • Motion Cage
    Тренер: Liina Sööt
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Motion Cage
    17:45 - 18:40
    Jõud
    Jõusaal
  • AquaMix
    Тренер: Evelin Kern
    Войти
    AquaMix
    17:45 - 18:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP®
    Тренер: Vahur Lepvalts
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Suur saal
  • Shaping
    Тренер: Marika Šalagina
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Shaping
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Fitness saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Тренер: Katrin Kreutzberg
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    SelgKõhtTuhar 45'
    17:10 - 17:55
    Jõud
    Body&Mind saal
  • AquaMix
    Тренер: Evelin Kern
    Войти
    AquaMix
    17:30 - 18:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Reval Muay Thai
    Тренер: Oskar Künnapuu
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Reval Muay Thai
    17:30 - 18:30
    Kardio
    Poksisaal
  • Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    Тренер: Ada Lestsenski
    Забронировать
    Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    17:30 - 18:00
    Kehaanalüüs
    Testid
  • Motion Cage
    Тренер: Katrin Kreutzberg
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Motion Cage
    17:15 - 18:10
    Jõud
    Jõusaal
  • Shaping
    Тренер: Marika Šalagina
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Shaping
    17:15 - 18:10
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaMix
    Тренер: Margaritta Erikson
    Войти
    AquaMix
    17:15 - 18:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYCOMBAT®
    Тренер: Roman Lõžin
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYCOMBAT®
    17:30 - 18:25
    Kardio
    Suur saal
  • Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    Тренер: Merit Aamisepp
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    17:30 - 18:30
    Kardio
    Poksisaal
  • BODYJAM®
    Тренер: Evelin Kern
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYJAM®
    17:30 - 18:25
    Tants
    Body&Mind saal
  • BODYPUMP®
    Тренер: Rauno Oolberg
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYPUMP®
    17:30 - 18:25
    Jõud
    Suur saal
18:00
  • PT
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Войти
    PT
    18:00 - 19:00
  • BODYPUMP®
    Тренер: Marek Skorohhodov
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • Striding Fatburn 45'
    Тренер: Mari Emili Sonist
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Striding Fatburn 45'
    18:10 - 18:55
    Kardio
    Fitness saal
  • Vinyasa Jooga
    Тренер: Marie Pullerits
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Vinyasa Jooga
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    Тренер: Ada Lestsenski
    Забронировать
    Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    18:30 - 19:00
    Kehaanalüüs
    Konsultatsioon
  • Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    Тренер: Merit Aamisepp
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    18:30 - 19:30
    Kardio
    Poksisaal
  • Jooga Saunas
    Тренер: Ave Lähker
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Jooga Saunas
    18:40 - 19:10
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • BODYJAM®
    Тренер: Eveli Nikolajevski
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYJAM®
    18:00 - 18:55
    Tants
    Suur saal
  • Shaping
    Тренер: Marika Šalagina
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Shaping
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYBALANCE®
    Тренер: Margaritta Erikson
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYBALANCE®
    18:00 - 18:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Konsultatsioon
    Тренер: Ada Lestsenski
    Забронировать
    Konsultatsioon
    18:00 - 18:30
    Kehaanalüüs
    Testid
  • Spin 45'
    Тренер: Roman Lõžin
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Spin 45'
    18:15 - 19:00
    Kardio
    Spinning
  • Hiit&boxing for ladies baaskursus
    Тренер: Merit Aamisepp
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Hiit&boxing for ladies baaskursus
    18:30 - 19:30
    Kardio
    Poksisaal
  • 1-4 aastased
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    1-4 aastased
    18:30 - 19:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Väikegrupp
    Тренер: Ada Lestsenski
    Войти
    Väikegrupp
    18:30 - 19:30
  • PT
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Войти
    PT
    18:00 - 19:00
  • Postitants
    Тренер: Gerly Mikk
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Postitants
    18:00 - 18:55
    Tants
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Тренер: Marek Skorohhodov
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • Yin/Yang Jooga
    Тренер: Ly Kütt
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Yin/Yang Jooga
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    Тренер: Merit Aamisepp
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    18:30 - 19:30
    Kardio
    Poksisaal
  • Jooga Saunas
    Тренер: Ruth Rauba
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Jooga Saunas
    18:35 - 19:05
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • NB! 18.30-19.30 Jõusaali ABC
    Тренер: Ada Lestsenski
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    NB! 18.30-19.30 Jõusaali ABC
    18:45 - 19:45
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYBALANCE®
    Тренер: Marie Pullerits
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYBALANCE®
    18:00 - 18:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Zumba®
    Тренер: Eveli Nikolajevski
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Zumba®
    18:00 - 18:55
    Tants
    Suur saal
  • Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    Тренер: Ada Lestsenski
    Забронировать
    Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    18:00 - 18:30
    Kehaanalüüs
    Testid
  • Shaping
    Тренер: Marika Šalagina
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Shaping
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Fitness saal
  • PT (4/5)
    Тренер: Ülle Ptšelovodova
    Войти
    PT (4/5)
    18:15 - 19:15
  • Spin 45'
    Тренер: Roman Lõžin
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Spin 45'
    18:30 - 19:15
    Kardio
    Spinning
  • 1-4 aastased
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    1-4 aastased
    18:30 - 19:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Väikegrupp
    Тренер: Ada Lestsenski
    Войти
    Väikegrupp
    18:30 - 19:30
  • Hiit&boxing for ladies baaskursus
    Тренер: Merit Aamisepp
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Hiit&boxing for ladies baaskursus
    18:30 - 19:30
    Kardio
    Poksisaal
  • BODYBALANCE®
    Тренер: Margaritta Erikson
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYBALANCE®
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    Тренер: Merit Aamisepp
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Hiit&boxing for ladies edasijõudnud
    18:30 - 19:30
    Kardio
    Poksisaal
  • BODYPUMP®
    Тренер: Vahur Lepvalts
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYPUMP®
    18:30 - 19:25
    Jõud
    Suur saal
  • Motion Cage
    Тренер: Roman Lõžin
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Motion Cage
    18:45 - 19:40
    Jõud
    Jõusaal
19:00
  • BODYCOMBAT®
    Тренер: Roman Lõžin
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYCOMBAT®
    19:00 - 19:55
    Kardio
    Suur saal
  • Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    Тренер: Ada Lestsenski
    Забронировать
    Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    19:00 - 19:30
    Kehaanalüüs
    Konsultatsioon
  • NB! 19.15-20.00 broneeritud 25m bassein!
    Войти
    NB! 19.15-20.00 broneeritud 25m bassein!
    19:15 - 20:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Pilates 50'
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Pilates 50'
    19:15 - 20:05
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • LesMills Core
    Тренер: Marek Skorohhodov
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    LesMills Core
    19:15 - 19:45
    Jõud
    Fitness saal
  • Personaaltreening
    Тренер: Ada Lestsenski
    Войти
    Personaaltreening
    19:30 - 20:30
    Personaaltreening
  • Les Mills TONE® 45'
    Тренер: Eveli Nikolajevski
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Les Mills TONE® 45'
    19:00 - 19:45
    Kardio
    Suur saal
  • PT 4/5
    Тренер: Getter Oja
    Войти
    PT 4/5
    19:10 - 20:10
  • Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    Тренер: Roman Lõžin
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    19:15 - 20:10
    Kardio
    Fitness saal
  • Broneeritud: 25m bassein
    Войти
    Broneeritud: 25m bassein
    19:15 - 20:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Stretching/Mobility
    Тренер: Katrin Kreutzberg
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Stretching/Mobility
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Personaaltreening
    Тренер: Ada Lestsenski
    Войти
    Personaaltreening
    19:30 - 20:30
    Personaaltreening
  • BODYCOMBAT®
    Тренер: Roman Lõžin
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYCOMBAT®
    19:00 - 19:55
    Kardio
    Suur saal
  • LesMills Core
    Тренер: Marek Skorohhodov
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    LesMills Core
    19:15 - 19:45
    Jõud
    Fitness saal
  • NB! 19.15-20.00 broneeritud: 25m bassein!
    Войти
    NB! 19.15-20.00 broneeritud: 25m bassein!
    19:15 - 20:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Pilates
    Тренер: Maiki Ritslaid
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Pilates
    19:15 - 20:05
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    Тренер: Ada Lestsenski
    Забронировать
    Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    19:30 - 20:00
    Kehaanalüüs
    Konsultatsioon
  • Les Mills TONE® 45'
    Тренер: Eveli Nikolajevski
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Les Mills TONE® 45'
    19:05 - 19:50
    Kardio
    Suur saal
  • PT (5/5)
    Тренер: Ülle Ptšelovodova
    Войти
    PT (5/5)
    19:15 - 20:15
  • Broneeritud: 25m bassein
    Войти
    Broneeritud: 25m bassein
    19:15 - 20:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Stretching/Mobility
    Тренер: Katrin Kreutzberg
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Stretching/Mobility
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Motion Cage
    Тренер: Getter Oja
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Motion Cage
    19:15 - 20:10
    Jõud
    Jõusaal
  • Personaaltreening
    Тренер: Ada Lestsenski
    Войти
    Personaaltreening
    19:30 - 20:30
    Personaaltreening
  • TotalBody
    Тренер: Roman Lõžin
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    TotalBody
    19:30 - 20:30
    Jõud
    Fitness saal
20:00
  • Postitants
    Тренер: Gerly Mikk
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Postitants
    20:00 - 20:55
    Tants
    Fitness saal
  • BodyPump
    Тренер: Mari Emili Sonist
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BodyPump
    20:05 - 21:00
    Jõud
    Suur saal
  • Motion Cage
    Тренер: Roman Lõžin
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    Motion Cage
    20:15 - 21:10
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYPUMP®
    Тренер: Merili Murde
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    BODYPUMP®
    20:00 - 20:55
    Jõud
    Suur saal
  • Täiskasvanute ujumiskursus (8)
    Тренер: Nikita Tšerednitšenko
    Войти
    Täiskasvanute ujumiskursus (8)
    20:00 - 21:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    Тренер: Ada Lestsenski
    Забронировать
    Kehaanalüüs/Konsultatsioon
    20:00 - 20:30
    Kehaanalüüs
    Konsultatsioon
  • TotalBody
    Тренер: Roman Lõžin
    Тренировочное полотенце обязательно во время тренировки!
    Войти
    TotalBody
    20:10 - 21:10
    Jõud
    Suur saal
  • Täiskasvanute ujumiskursus (9)
    Тренер: Nikita Tšerednitšenko
    Войти
    Täiskasvanute ujumiskursus (9)
    20:00 - 21:00
    Veetreening
    Veekeskus