Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Kickpoks täiskasvanutele

Kickpoks on üldfüüsiline ja intensiivne treening, mille käigus arendatakse lisaks kickpoksi tehnikale ka taipoksi tehnikat. Võitluses kasutatakse kõiki kehaosi: jalgu, põlvi, käsi, küünarnukke ja klintši. Treeningutel kasutatakse poksikotti, topispalle, lisaraskusi, hüppenööre jms. Kickpoks on sobilik nii naistele kui meestele.

Mis treening on KICKPOKS?

Kickpoks täiskasvanutele

Kickpoks on üldfüüsiline ja intensiivne treening, mille käigus arendatakse lisaks kickpoksi tehnikale ka taipoksi tehnikat. Võitluses kasutatakse kõiki kehaosi: jalgu, põlvi ja käsi. Treeningutel kasutatakse poksikotti, topispalle, lisaraskusi, hüppenööre jms.

Kicpkoksi treeningul õpitakse lisaks löögitehnikatele ka kaitsetehnikaid ning õpitakse paaris töötama, sparrima. Lisaks paaristööle kasutatakse ka löökide õppimisel ja lihvimisel poksikotti ja löögipatju. Samuti ei puudu kickpoksi treeningust üldkehalised harjutused, mis aitavad spordialas veelgi paremaks saada. Grupiga liitumise eelduseks on eelnevalt läbitud kickpoksi baaskursus või varasem kickpoksi kogemus (baasteadmiste olemasolu).

UUS kursus alustab 4. märts 2024 a. 

Edasijõudnud:

  • Kestvus: 3 kuud (4.03-29.05.2024)
  • E, K 19:30-21:00
  • Treenerid: Maarja Õkva ja Astrid Johanna Grents

Täiskasvanute kursuse hind:

  • Kickpoks täiskasvanud 3 kuud – 255 €
  • Aastase paketi omanikele kuutasule lisaks – 30 €
Registreerimine: helen@revalsport.ee

Pakett sisaldab 2 korda nädalas kickpoksi treeninguid, teiste rühmatreeningute, jõusaali ja veekeskuse limiteerimata külastust.

Treenerid:

Astrid Johanna Grents

Maarja Õkva