Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Kickpoks täiskasvanutele

Kickpoks on üldfüüsiline ja intensiivne treening, mille käigus arendatakse lisaks kickpoksi tehnikale ka taipoksi tehnikat. Võitluses kasutatakse kõiki kehaosi: jalgu, põlvi, käsi, küünarnukke ja klintši. Treeningutel kasutatakse poksikotti, topispalle, lisaraskusi, hüppenööre jms. Kickpoks on sobilik kõigile, olenemata soost ja varasemast kogemusest.

Mis treening on KICKPOKS?

Kickpoks täiskasvanutele

Kickpoks on üldfüüsiline ja intensiivne treening, mille käigus arendatakse lisaks kickpoksi tehnikale ka taipoksi tehnikat. Võitluses kasutatakse kõiki kehaosi: jalgu, põlvi ja käsi. Treeningutel kasutatakse poksikotti, topispalle, lisaraskusi, hüppenööre jms. Kickpoks on sobilik kõigile, olenemata soost ja varasemast kogemusest.

Kickpoks treeningutes keskendume algasendile, põhilöökidele, liikumisele ning teeme läbi vajalikud koordinatsioonid, baasjõu- ja paarisharjutused. Kursuse lõpuks oskavad treenijad teha põhilööke ja löögikombinatsioone käte, jalgade ja põlvedega.

Edasijõudnute kursus alustab 30. oktoober 2023 a. 

  • Kestvus: 2 kuud
  • E,K 19.30-21.00
  • Periood: 30.10-20.12.2024
  • Oodatud on nii alles alustajad kui ka baaskursuse läbinud naised ja mehed

Täiskasvanute kursuse hind:

  • Kickpoks täiskasvanud 2 kuud – 149 €
  • Aastase paketi omanikele kuutasule lisaks 2 kuuline kursus – 30 €
Registreerimine: helen@revalsport.ee

Pakett sisaldab 2 korda nädalas kickpoksi treeninguid, teiste rühmatreeningute, jõusaali ja veekeskuse limiteerimata külastust.

 

Treener Marko Šults:

“Meil kõigil on oma lugu ja minevikuhaavad, milledele tagasi vaadates näeme, et need on meid juhatanud õige kutsumuse ja eluteeni. Elus läbielatu on avanud minus sügava pühendumuse, ambitsiooni poksimaailmas. Paljude jaoks on poks lihtsalt poks, sport või treening. ​Minu jaoks on see päästja, võimalus olla inspiratsiooniks, võimalus teostada end maksimaalselt parimal viisil. Võimalus aidata inimestel avada oma potentsiaal nii vaimselt kui füüsiliselt läbi maandava ja käivitava poksi.

Mis kõige tähtsam – poks esindab väljakutset keha ja vaimu tasakaalu vahel, psühholoogilise ja füüsilise vahel.”

Marko kohta lähemalt saad lugeda SIIT.