25. March 2020 2 minutit lugeda

Oluline informatsioon liikmemaksude tasumise kohta

Head Reval-Sport liikmed!

Vastavalt Valitsuse otsusele on Reval-Sport spordiklubi ja veekeskus suletud kuni järgmiste korraldusteni. Alates aprillikuust, selle aja eest, mil klubi on suletud, liikmemaksu ei arvestata ja arveid ei väljastata! Nende päevade osas, mis kattuvad Teie märtsikuu perioodi liikmemaksu ja spordiklubi kinni oldud päevadega, tehakse tasaarveldus järgmise liikmemaksuga olenevalt sellest, millal spordiklubi uuesti avatakse.

Liikmetel, kelledel on hetkeseisuga veel märtsikuu liikmemaks tasumata, palume see tasuda Teile väljastatud arve alusel (vastasel juhul jääb võlgnevus üles liiga pikaks perioodiks). Juhul, kui Teil on leping lõppemas ja Te ei soovi, et see pikeneks automaatselt aasta võrra, palun kirjutage: myyk@revalsport.ee.

Kui Teil on pangas määratud liikmemaksu tasumiseks püsimakse/otsekorraldus/automaatne tasumine, palume see katkestada koheselt!

 

Laste ujumiskursuste lepingud:

Alates aprillikuust, selle aja eest, mil klubi on suletud, liikmemaksu ei arvestata ja arveid ei väljastata! Märtsikuu perioodi (15.03 kuni  31.03.2020), mil klubi on suletud ja treeninguid ei toimu, asendustreeningud toimuvad juunikuu kahel esimesel nädalal (01.06.-13.06.2020). Kui Teil on sõlmitud ka lapsevanema leping siis see pikeneb kuni 13.06.2020. Kellel on veel märtsikuu liikmemaks tasumata palume see tasuda Teile väljastatud arve alusel.

Kui Teil on pangas määratud liikmemaksu tasumiseks püsimakse/otsekorraldus/automaatne tasumine, palume see katkestada koheselt!

 

Kuna hetkel on sissetulevate kirjade maht oluliselt kasvanud siis kirja saatmisel ja tekkinud küsimuste osas palume vastuse ootamisel kannatust! Vastame kõikidele kirjadele esimesel võimalusel!

Mõistvale suhtumisele lootma jäädes,

Spordiklubi Reval-Sport