13. May 2020 2 minutit lugeda

Spordiklubi AVATUD alates 18. maist

Head spordisõbrad!

Koroonakriisi piirangute järk-järguline vähendamine lubab meil alates 18. maist avada spordiklubi ning sportbasseini. Sellest tulenevalt aga palume pöörata tähelepanu allolevatele muudatustele keskuse töökorralduses.

 • Spordiklubis ja veekeskuses viibides on kõigil külastajatel KOHUSTUS järgida 2+2 reeglit! See kehtib nii treeningsaalides, jõusaalis, sportbasseinis kui ka garderoobides ning duširuumides.
 • Kõikidel külastajatel on KOHUSTUSLIK suhtuda täie tõsidusega isiklikku kätehügieeni ning seadmete ning treeningvahendite korralikku desinfitseerimisse.
 • Jõusaal avatud vabagraafikuga  käimiseks.
 • 25 m bassein on avatud ainult broneerimissüsteemi alusel. Koha iseseisvaks treeninguks saad endale broneerida läbi tunniplaani.
 • Rühmatreeningute grupi maksimaalne suurus on (koos treeneriga) 10 inimest.
 • Tunniplaan täieneb ning muutub alates juunikuust. Uue nädala (25.05 – 31.05) tunniplaan avaldatakse kodulehel reedel, 22. mail kell 10:00.
 • Broneerimissüsteem muutub alates 18. maist taas tavapäraseks. Täpsemad juhised leiad SIIT.
 • Vabade kohtade puudumisel on end võimalik panna ootelisti. Kui keegi enne Sind oma koha tühistab ning Sulle on koht olemas, siis saadetakse Sulle SMS’i. SMS’i saamiseks veendu, et Sinu telefoninumber on süsteemis olemas. Seda saad muuta või lisada oma kliendikeskkonnas “Seaded” lehel.
 • PS! Koha broneerimisel ning treeningusse mitte ilmumisel rakendub liikmele koheselt kahe nädalane broneerimiskeeld. Tühistamine lõppeb telefoni teel 1h ning veebikeskkonnas 2h enne treeningu algust. Kui 7 min enne treeningu algust pole treeningpiletit välja võetud, siis see läheb samuti treeningusse mitteilmumisena arvesse ning rakendub broneerimispiirang kaheks nädalaks.
 • Spaa ning saunad avatakse 1. juunist. Täpsem informatsioon ja reeglid avaldatakse vahetult enne avamist.
 • Maikuus on ühekordsete pääsmete puhul võimalik soetada ainult limiteeritud treeningajaga (2h) pääsmeid. Nädalavahetusel kehtivad ühekordsetele pääsmetele tavahinnad.
 • Klubi sünnipäeva heategevuslik orienteerumine Tallinna vanalinnas lükkub edasi augustisse-septembrisse. Täpsem lisainfo meie kodulehel vahetult enne toimumist.

Alates 18. maist aktiveeritakse kõik liikmekaardid. Kõik liikmekaardid pikenevad alates klubi sulgemise hetkest (14. märtsist) vastavalt konkreetsele liikmekaardile.

Klubil on õigus ühepoolselt liikmelisus tühistada ilma raha tagastamata, kui liige rikub ülaltoodud reegleid. Reeglite täitmist kontrollib klubi personal.

*Maikuus EI OLE aastase paketi liikmetel võimalik kasutada tasuta külastust sõbrale.

 

Täiskasvanute ujumiskursused jätkuvad alates 20. maist vastavalt:

Grupp 1, algajad: E, K 7.30-8.30
Grupp 2, algajad: E, K 19.00-20.00
Grupp 3, algajad: T, N 20.00-21.00
Grupp 4, edasijõudnud: E, K 20.00-21.00
Grupp 5, edasijõudnud: T, N 19.00-20.00

Seoses suuremahuliste piirangute (maksimaalselt 10 inimese treeningpiirang) ning sooviga tagada lastele maksimaalset turvalisust, eriolukorra algushetkest poolikuks jäänud laste ujumiskursuste treeninguid käesoleval hooajal enam EI TOIMU. Lõpetamata jäänud kursuste asemel pakume registreerunutele võimalust vahetada jäänud tunnid kinkekaardi või sügisel algava uue hooaja kursuste ettemaksu vastu.

Beebide ujumistunde hetkel ei toimu. Kõikidest muudatustest informeerime jooksvalt oma kodulehel.