26. April 2021 2 minutit lugeda

Spordiklubi AVATUD alates 3. maist

Head Reval-Sport klubiliikmed ja külastajad!

Alates 3. maist ootame teid kõiki treeningutesse, sest spordiklubi on iseseivateks treeninguteks taas AVATUD!

Oleme avatud IGA PÄEV 6:00 – 23:00

 

Iseseisvalt treenimiseks on avatud:

  • Jõusaal – Soovi korral saad tugitreenerilt küsida tasuta algajate treeningkava. Samuti aitab ja juhendab tugitreener masinate kasutamisel ja harjutuste sooritamisel.
  • Rühmatreeningute saalid – Suur saal on avatud iseseisvateks treeninguteks. Küsi lisa administraatorilt.
  • 25 m sportbassein, Semper beebide bassein, laste sportbassein – Vajalik on eelnev registreerumine läbi tunniplaani.
  • Individuaalsed väikegrupid – Võimaluste kohta uuri lisa tugitreenerilt Maiki Ritslaid, Liina Laur, Ada Lestsenski.
  • LIVE- ja välitreeningud – Aktiivse paketiga klubiliikmetele TASUTA, teistele 5€ treening.

Tugitreeneri juures saab sooritada personaaltreeninguid, kehaanalüüsi (mais kehaanalüüs + konsultatsioon 10€), Fitness testi ning konsultatsiooni (nii kohapeal kui online vormis). Küsi lisa treenerilt Maiki Ritslaid, Liina Laur.

Klubiliikmed, kes soovivad treeningutega jätkata alates 03. maist (ülaltoodud võimaluste kohaselt), saavad oma paketi aktiveerida klubis kohapeal või telefoni teel. Väli- ja LIVE-treeningutesse saab broneerida ainult kehtiva paketiga või ühekordse tasu (5€) tasumisel.

 

*Spordiklubis ja veekeskuses kehtib hetkel 25% täituvuse printsiip. Klubi täituvust loendab süsteem ning jälgib administraator. Kui maksimaalne klubis viibijate arv on saavutatud, siis võib administraator paluda liikmel oodata või klubist lahkuda.

PS, Palume KÕIKIDEL külastajatel suhtuda masinate ja seadmete puhastamisesse ning distantsi hoidmisesse äärmiselt tõsiselt! Nõuete täitmist jälgivad tugitreenerid ning klubi personal. Nõuete mitte täitmisel on klubis õigus paluda inimesel lahkuda. Trenni tulla ainult puhanu ning tervena!

Kohtumiseni treeningutes!