15. January 2021 2 minutit lugeda

Alates 18. jaanuar spordiklubi AVATUD

Head Reval-Sport klubiliikmed ja külastajad!

Alates 18. jaanuarist ootame teid kõiki treeningutesse, sest spordiklubi on iseseivateks treeninguteks taas AVATUD!

Oleme avatud IGA PÄEV 6:00 – 23:00.

 

Iseseisvalt treenimiseks on avatud:

  • Jõusaal – Selleks, et võimaldada kõikidele treenimiseks turvalist keskkonda, on jõusaal laiendatud ka Suurde saali. Suur saal asub peale poksisaali. Soovi korral saad tugitreenerilt küsida tasuta algajate treeningkava. Samuti aitab ja juhendab tugitreener masinate kasutamisel ja harjutuste sooritamisel.
  • Rühmatreeningute saalid – Saalid on avatud iseseisvaks treenimiseks ja videotreeninguteks iga päev kell 10:00-20:30. Videotreeningute kohta küsi lisa administraatorilt.
  • 25 m sportbassein – Vajalik on eelnev registreerumine läbi tunniplaani.
  • Individuaalsed väikegrupid – Võimaluste kohta uuri lisa oma tugitreenerilt Maiki Ritslaid, Liina Laur või Siim Kelner.
  • LIVE- ja välitreeningud – Aktiivse paketiga klubiliikmetele TASUTA, teistele 5€ treening.

 

Tugitreeneri juures saab sooritada personaaltreeninguid, kehaanalüüsi (kuni jaanuari lõpuni 10€), Fitness testi ning konsultatsiooni (nii kohapeal kui online vormis). Küsi lisa treenerilt Maiki Ritslaid, Liina Laur või Siim Kelner.

KÕIK paketid on peatatud ning avatakse automaatselt 1.02.2021. Arved, mis on tasutud jaanuaris, tasaarveldatakse veebruarikuu arvetega. Palume tasuda jaanuarikuu eest esitatud arve. Liikmed, kes soovivad treeningutega jätkata alates 18.01 (ülaltoodud võimaluste kohaselt), saavad oma paketi aktiveerida klubis kohapeal või telefoni teel. Väli- ja LIVE-treeningutesse saab broneerida ainult kehtiva paketiga või ühekordse tasu (5€) tasumisel.

Palume KÕIKIDEL külastajatel suhtuda masinate ja seadmete puhastamisesse ning distantsi hoidmisesse äärmiselt tõsiselt! Nõuete täitmist jälgib tugitreener ning klubi personal. Nõuete mitte täitmisel on klubis õigus paluda inimesel lahkuda. Trenni tulla ainult puhanu ning tervena!

 

Kohtumiseni treeningutes!