27. December 2020 2 minutit lugeda

Spordiklubi töökorraldus alates 28. detsembrist

Seoses koroonaviiruse ulatusliku levikuga Harjumaal on valitsuse otsusel SULETUD kõik spordiklubid ja spaad perioodil 28.12.2020-17.01.2021.

Regulaarsel liikumisel on meie tervisele ning immuunsusele väga tugev mõju. Seetõttu soovime oma liikmetele pakkuda jätkuvalt erinevaid võimalusi, et jääda aktiivseks ning teha trenni ka väljaspool klubi. Ära jäta oma treeninguid pooleni, sest uuesti alustamine on veelgi raskem.

  • Jätkame LIVE treeningutega (Tunniplaan täieneb jooksvalt)
  • Treenerid viivad läbi online personaaltreeninguid, väikegrupi treeninguid, personaalseid konsultatsioone jpm. Treener aitab leida just Sinu kodustele tingimustele vastavad harjutused ning treeningud. Täpsema info saamiseks võta ühendust oma tugitreeneriga. Online-kohtumisi jms teenuseid võimaldame alates 4. jaanuarist.
  • Alustame taas välitreeningute ning ühisliikumistega õues
  • Jätkame koduste videotreeningutega YouTube keskkonnas

*Palume pöörata tähelepanu perioodil 28-31.12 tunniplaanis toimunud muudatustele.

Välitreeningutesse tulles kohtub treener Sinuga klubi tagumisel parkimisplatsil. Autoga tulles saad parkida samuti tagumiseel parkimisplatsile. Tõkkepuu avaneb käepaelaga.

Kõik kehtivad liikmekaardid ja paketid suletakse automaatselt alates 28.12.2020 ning aktiveeritakse klubi taasavamisel. Kui soovid oma koduklubi toetada, siis on Sul võimalik oma pakett aktiveerida.

Paketi aktiveerimise soovist palume teavitada meiliaadressil info@revalsport.ee. TÄNAME kogu Revali meeskonna nimel kõiki, kes aktiveerivad oma paketid ning toetavad klubi tegevust!

Peatselt alustame ka UUE sammuvõistlusega, et hoida motivatsiooni. Kõige aktiivsemale auhinnaks 3 kuu piiranguteta spordiklubi- ja veekeskuse pakett.

Me ei jäta Sind üksi ning toetame ja motiveerime Sind jääma aktiivseks ka läbi oma sotsiaalmeedia kanalite. Anname nippe ning juhiseid kodustes tingimustes treenimiseks, nõustame toitumise teemadel ning pakume meelelahutuslikku ja harivat sisu.

Omalt poolt teeme kõik, et toetada Sind igal sammul! Sinu poolt otsus, meie poolt tugi.