11. September 2017 2 minutit lugeda

Avatud uste nädal

Sa ei ole varem sattunud Reval-Sport spordiklubisse? Tahaksid treeningutega pihta hakata, aga ei tea, kust alustada?

Muretsemiseks pole põhjust – oled oodatud septembri lõpus toimuvale Reval-Sport spordiklubi Avatud uste nädalale.

Viimasel septembri nädalal (25.09-01.10.17) laseme oma hinnad alla, et saaksid tutvuda kõige Reval-Sport spordiklubi pakutavaga. Avatud uste raames on nädalase paketi hind kõigest 15€. Samuti on klubiga liitumise tasu tavapärase 7€ asemel 2€.

Mida sisaldab Avatud uste pakett

Avatud uste paketiga saad tutvuda meie põnevate treeningstiilidega. Paketiga saad teha järgmist:

  • Külastada kõiki rühmatreeninguid. Palume ennast rühmatreeningutele eelnevalt kirja panna, et meie treenerid oskaks arvestada kohalolekuga.
  • Külastada veekeskuse treeninguid nagu vesiaeroobika ning ujumine.
  • Külastada veekeskuse lõõgastusala, kus Sind ootavad ees kuumad saunad ning sooja veega mullivannid.
  • Saad põletada hulgaliselt kaloreid reedel,  29.09 toimuval Les Mills rühmatreeningu maratonil Reedene trennipalavik Les Mills tundidega.

Kuidas võtta tutvumisnädalast maksimumi?

Soovitame kõigepealt tutvuda erinevate treeningu- ning lõõgastusvõimalustega, mida Reval-Sport spordiklubi nädala jooksul pakub. Selleks heita pilk meie kodulehele ning registreeri ennast sobivatesse treeningutesse.

Anna treenerile märku, kui oled esimest korda või üle pika aja tulnud rühmatreeningusse. Selliselt saab treener sind paremini jälgima ja näidata vajadusel lihtsamaid harjutuste variante ning kohendada asendit.

Millist treeningut valida?

Treeningu valimisel lähtu oma huvidest ja eesmärkidest. Proovi nädalaga läbi võimalikult palju erinevaid treeninguid, et leida endale just see kõige sobivam. Kindlasti võta arvesse ka oma füüsilist seisundit.

BodyPump on huvitav Les Mills treeningkava, mida proovida. Trenni efektiivsus võiks olla kahel korral nädalas, jättes trennide vahele kaks päeva. Aseta kangile alguses tagasihoidlikumad raskused ning järgmisel korral võid juba veidi lisada.

Vesiaeroobika on mõnusaks vahelduseks tavapärastele rühmatreeningutele. Meie mõnusates soojades basseinides toimuv vesiaeroobika tõstab lihastoonust ning alandab kaalu.

BodyBalance ja bodyART ning erinevad joogatunnid sobivad hästi, kui austad rahulikku tempot ning aeglasemaid harjutusi. Treeningud annavad hea koormuse kogu kehale ning aitavad hästi vabaneda argipäeva stressist. Trennidesse ootame nii mehi kui naisi ja külastada võiks 2-3 korda nädalas.

BodyAttack, BodyCombat, BodyVive, Spinning või meie oma unikaalne RevalJump treening on heaks valikuks, kui soovid põletada hulgaliselt energiat. Kuna antud treeningud annavad tugevat füüsilist koormust, siis soovitame neid teha mitte rohkem, kui kolm korda nädalas ja seda eeldusel, et teisi raskeid treeninguid kõrvale ei tule.

Striding e. matkamine on Eestis unikaalne treeningtund, mida leiad ainult Reval-Sport spordiklubist. Alustada võid kombineeritud Striding tundidega, kus lindil kõndimise osa on kombineeritud lihastreeninguga Selg-Kõht-Tuhar.

Tule proovi ise ja kutsu sõbradki kaasa. Paketi saad soetada SIIT.