19. December 2020 3 minutit lugeda

MUUDATUSED spordiklubi töökorralduses

Head Reval-Sport klubiliikmed ja külastajad!

Seoses hetkelise koroonakriisi ja Valitsuse otsusega EI TOIMU Spordiklubi siseruumides rühmatreeninguid ajavahemikus 14.12-04.01.2021. JÕUSAAL JA VEEKESKUS ON INDIVIDUAALSEKS TREENIMISEKS AVATUD.

Koduses keskkonnas treenida soovivatele liikmetele hakkavad toimuma live-treeninguid. Tunniplaani uuendame nädala kaupa. Kõikidesse treeningutesse tuleb eelnevalt registreeruda. 30 minutit enne treeningu algust saadetakse registreerunud liikmetele link ning parool Zoom keskkonas treeningus osalemiseks. Seetõttu kontrolli kindlasti, et Sinu e-maili aadress oleks korrektne! Online-treeningud on ülesehitatud selliselt, et neid on võimalik sooritada koduses interjööris ning ilma spetsiaalsete treeningvahenditeta. Kehtiva paketiga klubiliikmed saavad osaleda KÕIKIDES live-treeningutes PIIRAMATULT!

*Kui Sa ei saa või ei soovi osaleda live-treeningutes, kuid soovid siiski iseseisvalt trenni teha, siis saad seda teha meie koduste treeningvideote järgi.

Jõusaal on AVATUD individuaalseteks treeninguteks iga päev 6.00-23.00 (v.a. riiklikud pühad) veekeskuse 6.00-22.00. Selleks, et kõigil oleks turvaline treenida ning hoida kaastreenijatega piisvat distantsi, oleme jõusaali avardanud ka Suurde saali (suur saal avatud jõusaali treeneri tööajal). Seal on valmis pandud matid, kangid, hantlid jt. treeningvahendid. Suur saal asub peale poksisaali (jälgi klubis olevaid viitasid).

Palume KÕIKIDEL külastajatel suhtuda masinate ja seadmete puhastamisesse ning distantsi hoidmisesse äärmiselt tõsiselt! Nõuete täitmist jälgib tugitreener ning klubi personal. Nõuete mitte täitmisel on klubis õigus paluda inimesel lahkuda. Trenni tulla ainult puhanu ning tervena!

E-R on jõusaalis tugitreener, kes on Sulle vajadusel abiks ning toeks. Kui Sa ei ole varem jõusaalis käinud, siis otsi saalist üles Maiki Ritslaid, Liina Laur või Siim Kelner. Soovi korral saad tugitreenerilt küsida tasuta algajate treeningkava. Samuti aitab ja juhendab tugitreener masinate kasutamisel ja harjutuste sooritamisel. Oluline on treenida teadlikult ning järjepidevalt!

Tugitreeneri juures saab sooritada personaaltreeninguid, kehaanalüüsi, Fitness testi ning konsultatsiooni (nii kohapeal kui online vormis). Küsi lisa treenerilt!

 

Oleme tänulikud, et klubi uksed jäävad avatuks ning saame jätkuvalt pakkuda erinevaid treenimisvõimalusi. Kuna oleme loonud kõik võimalused treenimisega jätkamiseks, siis kehtivaid pakette ei peatata ega pikendata. Jätkuvad rühmatreeningud online vormis, kättesaadavad on videotreeningud ning võimalus konsulteerida oma tugitreeneriga nii kohapeal kui ka online’s. Jõusaal jääb avatuks ning on laiendatud, et võimaldada piisavalt ruumi kõikidele treenijatele. Avatud on ka veekeskus ning spaa.

Klubi siseruumides on maski kandmine KOHUSTUSLIK (va. treeningute ajal). Administraatoritel on õigus ilma maskita sisenenud inimestel paluda klubist lahkuda ning neile ühekordseid pääsmeid ei müüda. Maski, nii korduvkasutatavat kui ka ühekordset, saab soetada klubi administratsioonist. Oleme äärmiselt tänulikud neile, kes kannavad maski ka treeningu ajal.

10 nädala väljakutses osalejad jätkavad oma treeninguid iseseisvalt. Klubisse treenima tulles paneb märke administraator. Kui osalete live-treeningutes või treenite iseseisvalt meie koduste treeningvideote järgi, siis panete märke ise. Oluline ei ole mis trenni teete, vaid see, et teeksite seda vähemalt 3 korda nädalas ning järjepidevalt. Uue väljakutsega alustame juba uuel aastal.

 

Täname kõiki mõistva suhtumise eest ning püsige TERVED!