11. November 2017 4 minutit lugeda

Miks liituda Reval-Sport treenijatega?

Sport ja liikumine kui eluviis

Nii palju, kui on olemas erinevaid inimesi, on olemas ka erinevaid arvamusi. Sama ütlus kehtib ka treeningute puhul. Selleks, et saavutada parimaid treeningtulemusi, vajad kohta, kus neid realiseerida. Pole vahet, kas Sinu eesmärgiks on vabaneda stressist ja tööpingetest, kaotada kaalu, võistelda mõnel fitness-alal või lihtsalt nautida liikumist.

Toetame Sinu treeninguid igal sammul, olenemata alast ja treeningeesmärkidest. Järjepidevus on see, mis viib sihile – Sinu poolt otsus, meie poolt tugi igal sammul!

Kõik algab otsusest

Kui oled varajane ärkaja ning tunned varahommikul kell 6:00 soovi oma keha ja meeled üles äratada, siis on Revali uksed Sulle juba avatud. Paki oma trennikott ning sea sammud spordiklubi poole. Kehtiva paketiga autoomanikud, saavad auto treeningute ajaks tasuta parkida spordiklubi sisehoovi. Sinu otsust liikuda tervisliku elustiili suunas toetab igal sammul tugitreener, kes nõustab nii nõu kui ka jõuga. Peale treeningut rüüpa mullivannis lõõgastumise kõrvale kosutavat smuutit ning naudi kõike seda, mida sportlikul eluviisil Sulle pakkuda on.

Treeningpakett vastavalt eelistustele

Kui oled otsustanud, et selline eluviis Sulle sobib, siis vali just oma eelistustele vastav pakett. Varahommikune-, limiteerimata-, nädalane ja 10x pakett on vaid mõned valikutest. Liikmekaart peab sobima just Sinu eelistuste ja soovidega. Revalis treenivad soodsamalt õpilased, õpetajad ja seeniorid. Ühiste perehuvide ja väärtuste toetamist on samuti arvestatud laps+lapsevanema paketi näol. Hinnad on võrreldes konkureerivate asutustega taskukohased ja võimalusterohked.

Liikumine ja treeningud peavad ühilduma Sinu huvidega

Lemmik juba 10 aastat! Super treenerid, trennid, mugav parkla. Kôik, mida spordiklubist soovida võib!Maria Andrejchuk

Oled jõusaalis treenija

Sulle meeldib treenida kasutades erinevaid raskusi ja tehnikaid ning naudid jõusaali treeningute juurde kuuluvate seeriate ja korduste võlu. Kindlasti ei tohiks ühegi harjutuse sooritamine jääda masina või raskuse puudumise taha. Revali jõusaal on piisavalt ruumikas ja avar, et mahutada kõiksugu erinevaid masinaid ja võimaldada sama harjutust sooritada mitmel inimesel korraga.

Jõusaalis treenimine on üks kiiremini arenevamaid spordialasid. Uusi seadmeid tuleb pidevalt juurde ning ajaga kaasas käimine on taganud Revali jõusaali pideva uuendamise ja seadmete vahetamise.

Oled rühmatreeningutes käija

Sulle meeldib saavutada eesmärke koos teistega ja nautida liikumist läbi gruppidele koostatud treeningute. Pinguta LesMills kontsept-treeningutes, vänta spinningurattal, väljenda end läbi tantsimise, pane end proovile eksootilises postitantsus või ava oma meeled joogas. Reval-Sport rühmatreeningute plaan on mitmekülgne ning arvestab iga treenija soovidega.

Treeningplaanist ei puudu ka spetsiaalselt naistele väljatöötatud Shaping treeningud, jooksurajal teostatav Striding ja jooga saunas. Esimene rühmatreening toimub juba kell 7:00 hommikul ja viimane ajavahemikul 21:00-22:00. Täpsemalt saad treeningplaaniga tutvuda SIIN.

Viies erinevas treeningsaalis on arvestatud avaruse ning ruumikusega.

Käte-jalgadega vehkides jääb ruumi kõigile ja keegi kõrvalolijatest ei saa viga. Lisaks super treenerid, kes hoidsid tuju ja motivatsiooni kõrgel!Carol Käär

Oled vees sportija

“Super veekeskus! Palju basseine ja saunasid. Avatud kohvik. Samuti on õhk soe ja vees ei ole tunda kloori” (Ingrid Veermets).

Sa naudid liikumist vees, erinevaid ujumisstiile ning vee vastupanu harjutuste sooritamisel. Reval-Sport veekeskuses saavad treenida kõik: rasedad, beebid, lapsed, täiskasvanud ja seeniorid. Sportujujatele on veekeskuses 25 m pikkused basseinid, lastele kolme erineva sügavusastmega basseinid ning lõõgastujatele mullivannid, soojaveebasseinid ja saunad.

Peale lõõgastumise ja rühmatreeningute toimuvad Reval-Sport veekeskuses ka ujumiskursused beebidele ja väikelastele, lastele ja täiskasvanutele. Õpetame ujuma suuri ja väikeseid ning paneme vett armastama ka kõige pelglikumad. Lisaks on veekeskus ideaalseks kohaks meeleoluka ja aktiivse sünnipäeva tähistamiseks.

Oled alustaja

Sul on olemas tahe alustada treeningutega ning saada paremasse füüsilisse vormi. Või oled kaotanud motivatsiooni ning vajad selle leidmisel abi? Reval-Sport meeskonna ning Sinu edasise sportliku eluviisi toetajate hulka kuuluvad kogemustega ja toitumisalaste teadmistega personaaltreenerid, tähelepanelikud rühmatreenerid ja toetavad tugitreenerid.

“Tänu õigele toitumis- ja treeningkavale suutsin kaotada ligi 20 kg!”
(Tanel Lepp).

Personaaltreener aitab Sul leida sobiva spordiala ja õige tasakaalu toitumise ja treeningute vahel. Revali kogemustega personaaltreenerid pakuvad mitmeid võimalusi oma füüsilise vormi hindamiseks, parendamiseks ja tulemuste säilitamiseks.

Treeningud ja toitumine käsikäes

Olenemata alast ja treenituse tasemest toetab Reval-Sport Sinu sportlikku eluviisi selle teekonna igal sammul. Seetõttu on lisaks treeningsaalidele ja veekeskusele meie majas olemas ka tervisliku menüüga taskukohane tervisekohvik. Kohvik Braavo menüüst leiad igapäev erinevaid tervislikke ja toitvaid päevapakkumisi. Niisiis, Sinu poolt otsus, meie poolt tugi igal sammul!